Witamy na stronie konferencji VU’19

Jesteś wykładowcą, nauczycielem, doktorantem, edukatorem? A może studentem kierunków pedagogicznych? Interesuje Cię edukacja w dobie Internetu? Zauważasz, jak wielki wpływ na kształcenie ma dynamiczny rozwój urządzeń mobilnych? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z e-learningiem? Jeśli tak, to konferencja Uniwersytet Wirtualny: model, narzędzia, praktyka jest dla Ciebie!

W tym roku gospodarzem 19. konferencji Uniwersytet Wirtualny jest Uniwersytet Warszawski reprezentowany przez Centrum Kompetencji Cyfrowych.

Temat przewodni konferencji: Labirynty cyfrowości
Termin: 11−12 czerwca 2019 r.
Miejsce: Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Żwirki i Wigury 101, 02-089 Warszawa

Na stronie konferencji znajdziesz niezbędne informacje o VU’19, która już od dziewiętnastu lat skupia grono praktyków, wykładowców, nauczycieli i edukatorów, wykorzystujących w swojej pracy narzędzia do zdalnej edukacji.

Uniwersytet Wirtualny to wydarzenie, które umożliwi Ci:

• poznanie najnowszych trendów w e-edukacji,
  • poszerzyć wiedzę z zakresu edukacji zdalnej,
  • znaleźć inspiracje dla wzbogacenia zajęć o elementy dydaktyki cyfrowej,
  • podzielić się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem
  • networking i wymianę doświadczeń związanych z e-learningiem i cyfrową dydaktyką z innymi uczestnikami

Serdecznie zapraszamy do udziału!