Blackboard platynowym sponsorem konferencji VU'19

Logo konferencji z napisem platynowy sponsor firma Blackboard

Firma Blackboard została platynowym sponsorem konferencji VU'19 nieprzypadkowo! Ta międzynarodowa korporacja technologiczna wspiera instytucje edukacyjne i organizacje biznesowe w kształceniu z wykorzystaniem e-learningu. Jest obecnie największym na świecie producentem wirtualnych platform edukacyjnych, obsługującym ponad 100 mln użytkowników w 90 krajach. Wykorzystując ponad 20 lat doświadczenia na rynku, Blackboard wspiera szkoły i uczelnie w tworzeniu profesjonalnych kursów e-learningowych, angażujących uczniów i studentów oraz przyczyniających się do ich sukcesu edukacyjnego.

PCG Academia jako partner i wyłączny dystrybutor systemów Blackboard w Polsce oferuje szeroki wachlarz rozwiązań IT do e-learningu, w tym platformy Learn, Learn Ultra oraz Open LMS.

Systemy proponowane przez Blackboard to m.in:

• Blackboard Learn - flagowy LMS Blackboarda służący do tworzenia kursów e-learningowych i zarządzania ich prowadzeniem.
  • Blackboard Open LMS - skalowalny system LMS zbudowany w oparciu o platformę Moodle.
  • Blackboard Ally - narzędzie wspierające tworzenie treści edukacyjnych dostępnych dla wszystkich studentów.
  • Blackboard Analytics - narzędzie analizy danych, w tym skuteczności nauczania i zaangażowania uczących się.

W ramach konferencji VU'19 firma Blackboard przestawi prezentację pt. "Budowanie dostępności i współpracy na uczelni z wykorzystaniem e-learningu". Zapraszamy 11 czerwca: sesja 2 pt. "E-learning akadmicki". Szczegółowy program konferencji dostępny jest tutaj.