Dziękujemy za udział w konferencji VU'19!

Logo konferencji

Serdecznie dziękujemy za udział w 19. konferencji  "Uniwersytet Wirtualny" #vu19 wszystkim prelegentom, sponsorom (Blackboard, Fundacja Uniwersytetu Warszawskiego), patronom (PTNEI, Szkoła Edukacji, E-mentor, EduAkcja, Radio Kampus), a przede wszystkim uczestnikom, którzy z entuzjazmem eksplorowali tematykę "Labirytnów cyfrowości".

Poniżej dzielimy się krótą fotorelacją z wydarzenia. Więcej zdjęć z konferencji oraz materiał video znajdziecie Państwo niebawem na naszym profilu FB oraz stronie CKC UW. Zachęcamy do odwiedzin i lajkowania ;)

I już teraz, w imieniu organizatorów z Politechniki Warszawskiej zapraszamy na 20. konferecję "Uniwersytet Wirtualny". Do zobaczenia w czerwcu 2020 roku!